Scott Aspect 680 Specificaties en Beoordelingen
Scott Aspect 680 specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Scott Aspect 680 |
| Merk/Fabrikant | Scott |
| Jaar van Uitgave | 2022 |
| Land van Herkomst | Zwitserland |
| Type Mountainbike | cross-country |
| Bedoeld Gebruik | recreatief |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Frame Maat Opties | S, M, L, XL |
| Frame Geometrie | Reach: 425mm / Stack: 605mm / Balhoofdhoek: 69.5 graden / Zitbuis hoek: 74.5 graden / Lengte kettingstay: 435mm / Wielbasis: 1105mm |
| As Standaard | Boost 148mm |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Type Headset | IS42/IS52 |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Beschermingskenmerken | frame bescherming, kettingstay beschermer |
| Veerweg Systeem | |
| Type Vering | hardtail |
| Merk en Model Voorvering | Suntour XCR32 |
| Veerweg Voorvering | 100mm |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | Shimano Deore |
| Merk en Model Schakelaar | Shimano Deore |
| Details Crankstel | Lengte: 170mm / Kettingschijf Maat: 32T |
| Bereik Cassette | 10-51T |
| Type en Merk Ketting | Shimano |
| Q-Factor | N/A |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | Shimano MT200 |
| Remschijf Maat | Voor: 180mm / Achter: 160mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | semi-metallic |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 29" |
| Materiaal en Breedte Velg | Aluminium, intern 21mm |
| Type Naaf en Ingreep | Standaard |
| Tubeless Klaar | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Rekon, 2.25" |
| Band Compound en Zijwand Behuizing | Dual compound, EXO bescherming |
| Profiel Band en Ondergrond | Aggressief profiel voor gevarieerd terrein |
| Max Bandenspanning | 35 PSI |
| Cockpit & Contact Punten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | Aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 60mm, +/- 6 graden |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Syncros |
| Type Zadelpen | star |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik van Rijder Hoogte | N/A |
| Stack en Reach | 605mm stack, 425mm reach |
| Lengte Bovenbuis | N/A |
| Lengte Kettingstay | 435mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | N/A |
| Lengte Balhoofd en Zitbuis | N/A |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | $900 |
| Markt Beschikbaarheid | Wereldwijd |
| Kleur Opties | Zwart, Blauw |
| Garantie Dekking | Frame - 5 jaar, Componenten - 1 jaar |
Voor- en Nadelen van Scott Aspect 680
| Voordelen | Nadelen |
|---|---|
| Stevig aluminium frame | Iets zwaarder dan andere modellen |
| Goede vering voor off-road rijden | Basiskwaliteit schijfremmen |
| Comfortabele zithouding | Beperkt aantal versnellingen |
Veelvoorkomende Problemen met Scott Aspect 680
| Probleem 1: | Ketting valt regelmatig af tijdens het fietsen. |
| Probleem 2: | Achterrem piept of remt niet goed. |
| Probleem 3: | Voorvork lekt olie of vertoont schokken tijdens het rijden. |
| Probleem 4: | Banden verliezen snel lucht of hebben vaak lekken. |
| Probleem 5: | Problemen met het schakelsysteem, zoals overslaan van versnellingen. |
| Probleem 6: | Zadel is oncomfortabel of veroorzaakt pijn tijdens het fietsen. |
| Probleem 7: | Stuur trilt of voelt los aan tijdens het rijden op hoge snelheden. |
Beoordelingen van Gebruikers over Scott Aspect 680
| Naam | Beoordeling |
| Jan | De Scott Aspect 680 is een geweldige fiets voor off-road avonturen. Hij rijdt soepel en schakelt gemakkelijk. |
| Lisa | Ik ben zeer tevreden met mijn Scott Aspect 680. De vering is comfortabel en de fiets is goed gebouwd. |
| Peter | De Scott Aspect 680 heeft een stevig frame en biedt goede controle op ruw terrein. Een aanrader voor mountainbikers. |
| Anne | De prijs-kwaliteitverhouding van de Scott Aspect 680 is uitstekend. Ik geniet van elke rit die ik maak. |
Veelgestelde Vragen over Scott Aspect 680
-
Wat is het model van de Scott Aspect 680?
Het model van de Scott Aspect 680 is de Scott Aspect 680.
-
Waar komt de Scott Aspect 680 vandaan?
De Scott Aspect 680 komt oorspronkelijk uit Zwitserland.
-
Wat is het type terrein waarvoor de Scott Aspect 680 bedoeld is?
De Scott Aspect 680 is bedoeld voor cross-country terrein.
-
Welk type vering heeft de Scott Aspect 680?
De Scott Aspect 680 heeft een hardtail veringssysteem.
-
Wat is het aantal versnellingen van de Scott Aspect 680?
De Scott Aspect 680 heeft 12-speed versnellingen.
-
Welk type remmen heeft de Scott Aspect 680?
De Scott Aspect 680 heeft hydraulische schijfremmen van Shimano MT200.
-
Is de Scott Aspect 680 geschikt voor tubeless banden?
Ja, de Scott Aspect 680 is tubeless ready voor banden.
-
Wat is de adviesprijs van de Scott Aspect 680?
De adviesprijs van de Scott Aspect 680 is $900.
-
Hoelang is de garantieperiode van de Scott Aspect 680?
De Scott Aspect 680 heeft een garantie van 5 jaar op het frame en 1 jaar op de onderdelen.
-
Welke kleuropties zijn beschikbaar voor de Scott Aspect 680?
De beschikbare kleuropties voor de Scott Aspect 680 zijn zwart en blauw.