Yeti AS-X Specificaties en Beoordelingen
Yeti AS-X specificaties
| Algemene Informatie | |
|---|---|
| Model Naam | Yeti AS-X |
| Merk/Fabrikant | Yeti Cycles |
| Jaar van Uitgave | 2021 |
| Land van Herkomst | Verenigde Staten |
| Type Mountainbike | downhill |
| Bedoeld Gebruik | races |
| Frame & Geometrie | |
| Materiaal Frame | aluminium |
| Opties Framegrootte | S, M, L, XL |
| Geometrie Frame | reach: 430mm / stack: 615mm / balhoofdhoek: 63.5 graden / zithoek: 75 graden / liggende achtervorklengte: 440mm / wielbasis: 1235mm |
| As Standaard | 12x148mm Boost |
| Type Bottom Bracket | BSA |
| Interne Kabelgeleiding | ja |
| Beschermingsfuncties | framebescherming, kettingstay beschermer |
| Ophangsysteem | |
| Type Ophanging | volledige vering |
| Merk en Model Voorvering | Fox Float 38 |
| Voorvering Veerweg | 180mm |
| Merk en Model Achtervering | Fox Float X2 |
| Achtervering Veerweg | 170mm |
| Ophanging Aanpassingen | compressie, rebound |
| Ophangingsontwerp/Kinematica | VPP |
| Aandrijving | |
| Type Aandrijving | 1x |
| Aantal Versnellingen | 12-speed |
| Model Achterderailleur | SRAM X01 Eagle |
| Merk en Model Schakelaar | SRAM X01 Eagle |
| Details Crankstel | lengte: 170mm / kettingblad grootte: 32T |
| Bereik Cassette | 10-52T |
| Type en Merk Ketting | SRAM Eagle |
| Q-Factor | onbekend |
| Remsysteem | |
| Type Rem | hydraulische schijfrem |
| Merk en Model Rem | SRAM Code RSC |
| Rotor Grootte | voor: 200mm / achter: 200mm |
| Remmontage Standaard | post mount |
| Remblokken | organisch |
| Wielen & Banden | |
| Wielmaat | 27.5" |
| Materiaal en Breedte Velg | aluminium, intern 30mm |
| Type Naaf en Ingreep | 6-pawl, snelle ingreep |
| Tubeless Klaar | ja |
| Merk, Model en Breedte Band | Maxxis Minion DHF, 2.5" |
| Band Compound en Zijwand Karkas | onbekend |
| Band Loopvlakpatroon en Bestemd Terrein | agressief profiel, downhill |
| Max Bandenspanning | onbekend |
| Cockpit & Contactpunten | |
| Type Stuur | riser |
| Materiaal Stuur | aluminium |
| Lengte en Hoek Stuurpen | 50mm, onbekend |
| Type Handvatten | lock-on |
| Merk en Model Zadel | Yeti WTB Volt |
| Type Zadelpen | dropper |
| Reis Zadelpen | 170mm |
| Diameter Zadelpen | 31.6mm |
| Pedalen Inbegrepen | nee |
| Merk en Type Balhoofd | onbekend |
| Geometrie & Pasvorm | |
| Beschikbare Frame Maten | S, M, L, XL |
| Bereik en Stack | 615mm, 430mm |
| Effectieve Bovenbuislengte | onbekend |
| Liggende Achtervorklengte | 440mm |
| Bottom Bracket Drop en Hoogte | onbekend |
| Lengtes Balhoofdbuis en Zitbuis | onbekend |
| Prijs & Beschikbaarheid | |
| Adviesprijs | USD 4.999 |
| Marktbeschikbaarheid | Noord-Amerika, Europa |
| Kleur Opties | divers |
| Garantiedekking | frame: 5 jaar / componenten: varieert |
Voor- en Nadelen van Yeti AS-X
| Voordelen |
|
|---|---|
| Nadelen |
|
Veelvoorkomende Problemen met Yeti AS-X
| Zwakke remprestaties |
| Kraakgeluiden bij het trappen |
| Problemen met schakelen naar hogere versnellingen |
| Speling in de achtervering |
| Lekkende voorvork |
| Ketting die regelmatig van de tandwielen loopt |
| Slijtage van de achterdemper |
Beoordelingen van Gebruikers over Yeti AS-X
| Naam: Peter | Beoordeling: Geweldige fiets, super comfortabel en stabiel. Echt een aanrader! |
| Naam: Lisa | Beoordeling: Ik ben zeer tevreden met de Yeti AS-X, de vering is top en de fiets rijdt soepel. |
| Naam: Jan | Beoordeling: De bouwkwaliteit van de fiets is indrukwekkend, voelt erg stevig aan. |
| Naam: Sophie | Beoordeling: Ik heb al vele parcoursen gereden met de AS-X en hij heeft me nog nooit in de steek gelaten. |
Veelgestelde Vragen over Yeti AS-X
-
Hoeveel jaar is de Yeti AS-X al op de markt?
De Yeti AS-X is sinds 2021 beschikbaar.
-
Welk type terrein is geschikt voor de Yeti AS-X?
De Yeti AS-X is ideaal voor downhill racen.
-
Wat is het materiaal van het frame van de Yeti AS-X?
Het frame van de Yeti AS-X is gemaakt van aluminium.
-
Wat is de ophangingstype van de Yeti AS-X?
De Yeti AS-X heeft een full suspension-ophanging.
-
Welk merk en model zijn de remmen op de Yeti AS-X?
De remmen op de Yeti AS-X zijn van het merk SRAM Code RSC.
-
Wat is de reikwijdte van het frame van de Yeti AS-X?
De reikwijdte van het frame van de Yeti AS-X is 430mm.
-
Welk type aandrijving heeft de Yeti AS-X?
De Yeti AS-X heeft een 1x aandrijfsysteem met 12 versnellingen.
-
Wat is de MSRP van de Yeti AS-X?
De adviesprijs van de Yeti AS-X is USD 4,999.
-
Worden pedalen meegeleverd bij de Yeti AS-X?
Nee, pedalen zijn niet inbegrepen bij de Yeti AS-X.
-
Welke landen hebben toegang tot de Yeti AS-X?
De Yeti AS-X is verkrijgbaar in Noord-Amerika en Europa.